Om oss


ProRef AS ble etablert av Kjell Gulbrandsen i 1991 under navnet Norpe Kulde AS. I 2003 ble navnet endret til ProRef AS og året etter fusjonerte selskapet med Finsam Kulde AS. Vi holder nå til i moderne og effektive lokaler i Rælingen, Viken.

I 2016 ble driften og eierskapet av ProRef AS tatt over av Simen Larssen og Tommy Sonne Schatten som har 25 års erfaring innad i firma.

Vi er totalt 9 ansatte som har forskjellige arbeidsoppgaver som omhandler anbud, prosjektledelse, service og montasje. Produktene og tjenestene våre leverer vi til områdene Hedmark, Oppland, Ullensaker, Romerike, Oslo, Drammen, Østfold og Vestfold.

Ansatte

Simen Larssen

Daglig leder

Tlf: 984 22 169

Epost: simen@proref.no

 

Tommy Sonne Schatten

Salgs- og prosjektleder

Tlf: 952 90 197

Epost: tommy@proref.no

 

Jusuf Jahija

Service og montasje

Tlf: 452 71 531

Epost: jusuf@proref.no

 

Preben Green Jacobsen

Service og montasje

Tlf: 483 06 919

Epost: preben@proref.no

 

Sean Cornelius Winther

Service og montasje

Tlf: 452 25 743

Epost: sean@proref.no

 

Nicolai Sørlund Salmi

Service og montasje

Tlf: 949 70 612

Epost: nicolai@proref.no

 

Erik Robertsen

Service og montasje

Tlf: 980 54 303

Epost: erik@proref.no

 

Teodor Sveen

Service og montasje

Tlf: 469 41 133

Epost: teodor@proref.no

 

Alfred Arnesen

Service og montasje

Tlf: 462 52 224

Epost: alfred@proref.no