Om oss

ProRef AS ble etablert av Kjell Gulbrandsen i 1991 under navnet Norpe Kulde AS. I 2003 ble navnet endret til ProRef AS og året etter fusjonerte selskapet med Finsam Kulde AS. Vi holder nå til i moderne og effektive lokaler i Rælingen, Akershus.

I 2016 ble driften og eierskapet av ProRef AS tatt over av Simen Larssen og Tommy Sonne Schatten som har 25års erfaring innad i firma. I januar 2020 ble det gjort noen organisasjons endringer i firmaet, uten at det påvirker daglig drift eller eierskap.

Vi er totalt 8 ansatte som har forskjellige arbeidsoppgaver som omhandler anbud, prosjekt ledelse og service/montasje.

Ansatte

Simen Larssen

Daglig leder

Tlf: 984 22 169

Epost: simen@proref.no

 

Tommy Sonne Schatten

Salgs- og prosjektleder

Tlf: 952 90 197

Epost: tommy@proref.no

 

Jusuf Jahija

Service og montasje

Tlf: 452 71 531

Epost: jusuf@proref.no

 

Preben Green Jacobsen

Service og montasje

Tlf: 483 06 919

Epost: preben@proref.no

 

Sean Cornelius Winther

Service og montasje

Tlf: 452 25 743

Epost: sean@proref.no

 

Nicolai Sørlund Salmi

Service og montasje

Tlf: 949 70 612

Epost: nicolai@proref.no

 

Erik Robertsen

Service og montasje

Tlf: 980 54 303

Epost: erik@proref.no

 

Mathias Gøtz Eidet

Service og montasje

Tlf: 949 85 002

Epost: mathias@proref.no